Menu Sluiten

Het bestuur is op 10 mei 2022 gekozen door de Algemene Ledenvergadering.
Hierin zitten de volgende personen:

Voorzitter:Diana van Leeuwenvoorzitter@ehboalmere.nl
Secretaris:Luub Hoogenkampsecretariaat@ehboalmere.nl
Penningmeester en Ledenadministratie:Frits Dordregterpenningmeester@ehboalmere.nl
ledenadministratie@ehboalmere.nl
Evenementen:
Materialen:
Ingrid Donkerevenementen@ehboalmere.nl
materialen@ehboalmere.nl
Opleidingen:Diana van Leeuwenopleidingen@ehboalmere.nl
Algemeen bestuurslid:Peter Verschoor
Algemeen bestuurslidRien Dekker